Zespół

Aleksandra Stolarska

Psycholog i pedagog, absolwentka UKSW oraz Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego INTRA. Doświadczenie zdobywała pracując w organizacjach NGO. Prowadziła warsztaty o tematyce motywacji, mnemotechnik, komunikacji, blended learning, grywalizacji, twórczości, przedsiębiorczości.

Karolina Jóźwik

Psycholożka z uprawnieniami pedagogicznymi, trenerka.  Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Szkoły Trenerów KRT I Stopnia.
Od ponad 7 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, współpracując z różnymi organizacjami pozarządowymi i firmami. Pracowała jako autorka scenariuszy zajęć, koordynatorka projektów oraz trenerka warsztatów psychoedukacyjnych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Łącznie zrealizowała ponad 700 godzin pracy warsztatowej z różnymi grupami,zajmując się tematyką m.in. emocji, profilaktyki przemocy, współpracy, rozwoju osobowego, efektywnej nauki i szybkiego czytania. Wspiera również indywidulanie, pomagając młodzieży w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.
Mama dwóch córek, które codziennie uczą bycia uważnym, towarzyszącym i akceptującym dorosłym, z mniejszymi i większymi sukcesami.

Maria Maruszczyk

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rocznego Kursu Umiejętności  Interpersonalnych i Podstaw Pomagania, Szkoły Dramy Stosowanej i wielu innych szkoleń z zakresu dramy i Teatru Forum.
Od 2015 roku w Gruntowni Centrum Dobrych Szkoleń współtworzę i rozwijam program profilaktyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym podwyższający inteligencję emocjonalną „Dramowe bajki o emocjach”.

W Makao prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także konsultacje dla rodziców.

Katarzyna Leoniewska

psycholożka, trenerka, absolwentka UW, rocznego studium z zakresu terapii uzależnień oraz Szkoły Treningu Psychologicznego INTRA. Koordynatorka i realizatorka projektu Stowarzyszenia STOP-KLATKA “Z książką w walizce”.

Anna Kołnierzak-Ciężak 

Psycholog, pedagog specjalny, trenerka umiejętności społecznych i kompetencji miękkich. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. 

Od 2013 roku pracuje indywidualnie i grupowo z dziećmi, młodzieżą a także rodzicami i nauczycielami, współpracując z wieloma organizacjami pozarządowymi. Jako trenerka warsztatów psychoedukacyjnych, łącznie zrealizowała ponad 6000 godzin pracy z różnymi grupami, zajmując się tematyką m.in. emocji, profilaktyki przemocy, umiejętności społecznych. Pracuje również indywidualnie jako terapeuta dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju.

Anna Szczepańska

Psycholożka, pedagożka, certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej
Ukończyłam studia z psychologii oraz pedagogiki przedszkolnej i rewalidacyjnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z tematyki związanej z Porozumieniem bez Przemocy (NVC), Treningiem Zastępowania Agresji, regulacji emocji i z zakresu prowadzenia zajęć sensorycznych dla małych dzieci.
Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2011 roku prowadząc zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i nauczycieli z zakresu wspierania rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci. Współpracowałam i współpracuję z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz przedszkolami i szkołami podstawowymi na terenie Warszawy. Pracuję z małymi dziećmi (do 3 lat), przedszkolakami i uczniami szkoły podstawowej. Koordynowałam też wieloma projektami edukacyjnymi dofinansowanymi m.in. przez Urząd m.st. Warszawa, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W Stowarzyszeniu MAKAO koordynuje projekty, prowadzę zajęcia i warsztaty z zakresu kompetencji społeczno-emocjonalnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz szkolenia dla rodziców i nauczycieli.